To, że nie wyglądają estetycznie to jedno. Ważniejsze jednak, że zaniedbane haluksy z czasem zaczynają sprawiać ból. Nie czekaj na przykre dolegliwości, poproś o pomoc fachowca.
Przyczyn haluksów jest sporo. Mogą to być uwarunkowania genetyczne i w budowie stopy, ale także na przykłąd noszenie zbyt ciasnych butów o wąskich przodach czy wysokiech obcasów. Jeśli zauważamy problem z koślawością palucha, nie ma na co czekać – czas odwiedzić ortopedę, który ustali naszą rehabilitację...
Więcej przeczytasz TUTAJ
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Operacja sama owszem nie jest bolesna bo jestesmy pod znieczuleniem. Ale po zabiegu jak już znieczulenie przestanie działać niestety mimo kroplowek i lekow przez pierwsze dwa dni zwijalam się z bólu . We wtorek będzie 4 tygodnie od zabiegu chodzenie dalej w specjalnym bucie ortopedycznym i lekki dyskomfort. Mimo wszystko zrobilabym to jeszcze raz dla tak prostej nóżki;))
Proszę podpowiedzieć mi gdzie Pani poddała się takiej operacji. Ja mam problem oby stóp i muszę wybrać naprawdę dobre miejsce i lekarza. Z góry dziękuję i życzę szybkiego powrotu do sprawności,
A gdzie można się udać na takie plastrowanie?
Centrum Medycyny Dziecięcej w Przeworsku - Taping plus Fala uderzeniowa.
W Przemyslu u Pana.Praczynskiego można.takie.plastry nakleic.polecam!!!
Proszę podac maila ewentualnie na fb postaram sie pomóc
Moja mama ma haluksy i to nieestetycznie wygląda i skarży się czasami, że ją bolą. To kwestia noszenia kiepskich butów, bo mama zawsze oszczędzała i wolała dzieciom coś kupić niż sobie samej. Teraz do każdych zakłada specjalne wkładki ortopedyczne StepForward. Mówi, że to duża ulga dla niej i o wiele lepiej się chodzi. Ja na szczęście nie mam takiego kłopotu.
Operacja sama owszem nie jest bolesna bo jestesmy pod znieczuleniem. Ale po zabiegu jak już znieczulenie przestanie działać niestety mimo kroplowek i lekow przez pierwsze dwa dni zwijalam się z bólu . We wtorek będzie 4 tygodnie od zabiegu chodzenie dalej w specjalnym bucie ortopedycznym i lekki dyskomfort. Mimo wszystko zrobilabym to jeszcze raz dla tak prostej nóżki;))
Proszę podpowiedzieć mi gdzie Pani poddała się takiej operacji. Ja mam problem oby stóp i muszę wybrać naprawdę dobre miejsce i lekarza. Z góry dziękuję i życzę szybkiego powrotu do sprawności,
A gdzie można się udać na takie plastrowanie?