Do zdarzenia doszło 22 bm., koło godziny 15, na trasie Lubaczów – Oleszyce.
Kierujący oplem młody mieszkaniec gminy Lubaczów na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, gdzie dachował.
18-latek z niegroźnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policja ukarała go mandatem.
Autor nagrania: Andrzej HorajskiTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze