Reklama

Dachowanie na łuku drogi. 18-latek w szpitalu [WIDEO]

Do zdarzenia doszło 22 bm., koło godziny 15, na trasie Lubaczów – Oleszyce.

Kierujący oplem młody mieszkaniec gminy Lubaczów na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, gdzie dachował.

18-latek z niegroźnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. 

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policja ukarała go mandatem.

Autor nagrania: Andrzej Horajski
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości