Kolejny mural z cyklu "Cichy Memoriał" artysta Arkadiusz Andrejkow stworzył co prawda nie na starej stodole – jak ma w zwyczaju, a na drewnianym domu.
– Przez ostatnie dni (...) malowałem mural w samym centrum Pruchnika, tuż przy pięknym zabytkowym rynku. Nie często się zdarza, że drewniane ściany, na których można malować, znajdują się w mieście. Deski lekko zabejcowane też okazały się całkiem przyjemnym podłożem. Na muralu dawni mieszkańcy Pruchnika oraz piękna drewniana zabudowa – pisze artysta.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze