Pięć par z Przemyśla świętowało złote gody, czyli pół wieku razem. Jedna z par cieszyła się 60-leciem trwałego związku małżeńskiego.
Uroczyste spotkanie jubilatów miało miejsce w sali reprezentacyjnej Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Podczas uroczystości prezydent Robert Choma oraz Urszulą Golec, kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu, wręczyli wspomnianym medale nadane im przez Andrzeja Dudę, prezydenta RP. Diamentowe gody (60-lecie małżeństwa) świętowali Bolesław i Jarosława Kuźma. Złote gody obchodzili: Kazimiera i Kazimierz Słaby, Renata i Tadeusz Trojnar, Jolanta i Kazimierz Wrzałek, Maria i Zbigniw Lula oraz Jadwiga i Tadeusz Galanty.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze