Reklama

Diamentowe i złote gody w Przemyślu

11/05/2018 12:03

Pięć par z Przemyśla świętowało złote gody, czyli pół wieku razem. Jedna z par cieszyła się 60-leciem trwałego związku małżeńskiego.

Uroczyste spotkanie jubilatów miało miejsce w sali reprezentacyjnej Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Podczas uroczystości prezydent Robert Choma oraz Urszulą Golec, kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu, wręczyli wspomnianym medale nadane im przez Andrzeja Dudę, prezydenta RP. Diamentowe gody (60-lecie małżeństwa) świętowali Bolesław i Jarosława Kuźma. Złote gody obchodzili: Kazimiera i Kazimierz Słaby, Renata i Tadeusz Trojnar, Jolanta i Kazimierz Wrzałek, Maria i Zbigniw Lula oraz Jadwiga i Tadeusz Galanty.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama