Reklama

Doroczny Opłatek Wielokulturowy w Przemyślu [ZDJĘCIA]

17 stycznia tego roku Opłatek Wielokulturow odbył się w skromnej – z uwagi na pandemiczne restrykcje – ale nie mniej uroczystej odsłonie.

W  mszy świętej w archikatedrze – z udziałem metropolity przemyskiego abpa Adama Szala, abpa greckokatolickiego Eugeniusza Popowicza oraz proboszcza parafii prawosławnej ks. ppłk. Jana Mokrauza – uczestniczyli przedstawiciele władz samorządu województwa, powiatu przemyskiego i Przemyśla.

Po życzeniach wybrzmiał koncert kolęd w wykonaniu chóru V Batalionu Strzelców Podhalańskich.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama