17 stycznia tego roku Opłatek Wielokulturow odbył się w skromnej – z uwagi na pandemiczne restrykcje – ale nie mniej uroczystej odsłonie.
W mszy świętej w archikatedrze – z udziałem metropolity przemyskiego abpa Adama Szala, abpa greckokatolickiego Eugeniusza Popowicza oraz proboszcza parafii prawosławnej ks. ppłk. Jana Mokrauza – uczestniczyli przedstawiciele władz samorządu województwa, powiatu przemyskiego i Przemyśla.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze