Reklama

Drugi triumf Piasta Tuczempy. Remisy JKS, Orła i Polonii

Dzisiejszego, 29 lipca br., popołudnia rozegrana została II kolejka zmagań w IV lidze podkarpackiej. Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł Piast Tuczempy i awansował na pozycję wicelidera tabeli.

Podopieczni Marka Strawy wygrali pierwszy mecz wyjazdowy w sezonie. Po inauguracyjnym triumfie u siebie z Lechią Sędziszów Małopolski (3:1) pokonali w Targowiskach tamtejszego Partyzanta 1:2 (0:1), po bramkach Kacpra Koguta (12. min) i Łukasza Tyrawskiego (71. min). Mieli jednak pryz tym trochę szczęścia, bo gospodarze w 52. min nie wykorzystali rzutu karnego. Szczęście sprzyja jednak lepszym…

Ekipa JKS Jarosław w I kolejce wygrała w Jaśle z Czarnymi (0:2). W pierwszym meczu na stadionie przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu zmierzyli się z Izolatorem Boguchwała. Tym razem zespół Arkadiusza Barana podzielił się punktami z rywalem, remisując 1:1 (1:0). Autorem gola był Adrian Brodowicz (39. min).

Reklama

Bezbramkowymi remisami zakończyły się pojedynki z udziałem Orła Przeworsk i Polonii Przemyśl. Dla obu to pierwsze punktowe zdobycze w sezonie. Ci pierwsi rywalizowali u siebie z Iglopoolem Dębica u siebie, ci drudzy z Głogovią Głogów Małopolski na wyjeździe.

Porażkę na swoim koncie zanotował natomiast Start Pruchnik, który przegrał u siebie z Legionem Pilzno 1:3 (0:1). Jedyną bramkę strzelił Roman Znamieńczyków (76. min).


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości