Reklama

Dwa kolejne pociągi wyjadą z Przemyśla do Kijowa?

Ukrzaliznytsia jeszcze raz ma uruchomić pociągi Intercity+ z Przemyśla do Kijowa.

O możliwości zapisywania się na kursy (rejestracja trwa) informują Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz portal inforail.

Pierwszy pociąg z Przemyśla przez Lwów do Kijowa miałby odjechać 25 marca, o g. 13.10 (Kijów, g. 22.17).  Drugi o g. 15.50 (Kijów, g. 00.46 26 marca). Pociągi z Kijowa miałyby przyjechać puste.

***
Pamiętajcie, że dziś weszły w życie dodatkowe ograniczenia, np. zakaz wychodzenia z domu poza niezbędnymi sytuacjami. Jeśli pociągi przyjadą, w okolicach dworca kolejny raz może być sporo ludzi. Zostańcie w domach.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2020-03-25 08:32:52

    Pilnować to potencjalne siedlisko zarazy, nie wypuszczać nigdzie poza dworzec!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kaska - niezalogowany 2020-03-25 08:34:30

    No to teraz wiemy juz wszyscy.I tym razem gospodarz tez chyba juz wie?Czy teraz ubierze maseczke i rekawiczki jak sie tam wybierze?Przy zachowaniu odpowiedniej odleglosci czy bedzie bezpieczny? Czy wogole tam powinien isc jesli ma odpowiednie narzedzia i struktury? Pozostaje sie modlic??Na litosc Boska........

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maciek - niezalogowany 2020-03-25 08:40:21

    Kaska, a gdzie twój Maciuś bezradny ? Siedzi w domu ? Czy w szpitalu na ciepłym i bezpiecznym krześle nic nie robiącego rzecznika od nikt nie wie czego ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości