Ukrzaliznytsia jeszcze raz ma uruchomić pociągi Intercity+ z Przemyśla do Kijowa.
O możliwości zapisywania się na kursy (rejestracja trwa) informują Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz portal inforail.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pilnować to potencjalne siedlisko zarazy, nie wypuszczać nigdzie poza dworzec!!!
No to teraz wiemy juz wszyscy.I tym razem gospodarz tez chyba juz wie?Czy teraz ubierze maseczke i rekawiczki jak sie tam wybierze?Przy zachowaniu odpowiedniej odleglosci czy bedzie bezpieczny? Czy wogole tam powinien isc jesli ma odpowiednie narzedzia i struktury? Pozostaje sie modlic??Na litosc Boska........
Kaska, a gdzie twój Maciuś bezradny ? Siedzi w domu ? Czy w szpitalu na ciepłym i bezpiecznym krześle nic nie robiącego rzecznika od nikt nie wie czego ?
zbiorka SZOSZONOW powinna odbywac sie na Bakonczyca w sidzibie PITRUSI PANA a ostatnim pociagiem powinien pojechac KONSUL HONOROWY ze swoja swita
czy przypadkiem pociągiem w tym towarzystwie nie jechała nasza zarażona kowidem ...?
Jaki będzie kolejny test? Na razie przetestowano paraliż dworca i śródmieścia przez bezbronną dywizję( kilka dywizji?) "powracających" , w średniej wielkości bezbronnym mieście.
Pilnować to potencjalne siedlisko zarazy, nie wypuszczać nigdzie poza dworzec!!!
No to teraz wiemy juz wszyscy.I tym razem gospodarz tez chyba juz wie?Czy teraz ubierze maseczke i rekawiczki jak sie tam wybierze?Przy zachowaniu odpowiedniej odleglosci czy bedzie bezpieczny? Czy wogole tam powinien isc jesli ma odpowiednie narzedzia i struktury? Pozostaje sie modlic??Na litosc Boska........
Kaska, a gdzie twój Maciuś bezradny ? Siedzi w domu ? Czy w szpitalu na ciepłym i bezpiecznym krześle nic nie robiącego rzecznika od nikt nie wie czego ?