Reklama

Dwie minuty, które wstrząsnęły Texom Sokołem Sieniawa

28 i 29 sierpnia br. piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 5. kolejkę spotkań.

Kolejne niepowodzenia naszych ekip w III-ligowych rozgrywkach. Powoli trzeba się do tego przyzwyczajać i przyjmować jako normę. Zarówno Texom Sokół Sieniawa, jak i Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska poniosły czwartą porażkę w piątym mistrzowskim boju i obecnie są w samym ogonie tabeli. Bliżej uniknięcia przegranej byli podopieczni Łukasza Chmury. W Połańcu, w batalii z beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej, rozegrali niezłe spotkanie. Prowadzili do 89. minuty. Ale mecz piłki nożnej trwa 90 minut (i więcej). Niezwykle ambitni gospodarze doskonale wiedzieli o tym i wykorzystali ten fakt maksymalnie. W ciągu kilkudziesięciu sekund strzelili dwa gole i zainkasowali pierwszy w sezonie komplet punktów. Texom Sokół musiał obejść się smakiem. Znacznie dalej od wywalczenia jakiejkolwiek zdobyczy była natomiast Wólczanka Stal Systems. W Wólce Pełkińskiej gościła Orlęta Radzyń Podlaski. Ten sam zespół, która w inauguracyjnej kolejce wybił piłkę nożna z głowy sieniawianiom, wygrywając na obiekcie przy ulicy Sportowej 1 aż 0:4. Tylko jedną mniej strzelili Wólczance Stal Systems. Ale śmiało mogli tyle samo (lub więcej), bo w 65. min Przemysław Koszel nie wykorzystał rzutu karnego, a dwie minuty później Piotr Ćwik trafił w poprzeczkę. Wciąż gra naszych dwóch zespołów pozostawia wiele do życzenia i niewiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie może się to zmienić. Oba zamykają III-ligową tabelę.

 


Reklama

Czarni Połaniec – Texom Sokół Sieniawa 3:2 (0:1)

Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski 0:3 (0:1)
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    google.google - niezalogowany 2021-08-29 22:55:01

    Wstrząsnęły ... Nie wstrząsajcie tak piłkarzami, bo kto zagra następny mecz. No i nie piszcie, że zawrzało, bo ktoś jeszcze gotów wezwać policję, ale jak ktoś już przerwie milczenie, to pozwólcie mu mówić. Niech się wygada. I notujcie koniecznie co miał do powiedzenia. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama