28 i 29 sierpnia br. piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 5. kolejkę spotkań.
Kolejne niepowodzenia naszych ekip w III-ligowych rozgrywkach. Powoli trzeba się do tego przyzwyczajać i przyjmować jako normę. Zarówno Texom Sokół Sieniawa, jak i Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska poniosły czwartą porażkę w piątym mistrzowskim boju i obecnie są w samym ogonie tabeli. Bliżej uniknięcia przegranej byli podopieczni Łukasza Chmury. W Połańcu, w batalii z beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej, rozegrali niezłe spotkanie. Prowadzili do 89. minuty. Ale mecz piłki nożnej trwa 90 minut (i więcej). Niezwykle ambitni gospodarze doskonale wiedzieli o tym i wykorzystali ten fakt maksymalnie. W ciągu kilkudziesięciu sekund strzelili dwa gole i zainkasowali pierwszy w sezonie komplet punktów. Texom Sokół musiał obejść się smakiem. Znacznie dalej od wywalczenia jakiejkolwiek zdobyczy była natomiast Wólczanka Stal Systems. W Wólce Pełkińskiej gościła Orlęta Radzyń Podlaski. Ten sam zespół, która w inauguracyjnej kolejce wybił piłkę nożna z głowy sieniawianiom, wygrywając na obiekcie przy ulicy Sportowej 1 aż 0:4. Tylko jedną mniej strzelili Wólczance Stal Systems. Ale śmiało mogli tyle samo (lub więcej), bo w 65. min Przemysław Koszel nie wykorzystał rzutu karnego, a dwie minuty później Piotr Ćwik trafił w poprzeczkę. Wciąż gra naszych dwóch zespołów pozostawia wiele do życzenia i niewiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie może się to zmienić. Oba zamykają III-ligową tabelę.
Czarni Połaniec – Texom Sokół Sieniawa 3:2 (0:1)
Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski 0:3 (0:1)Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wstrząsnęły ... Nie wstrząsajcie tak piłkarzami, bo kto zagra następny mecz. No i nie piszcie, że zawrzało, bo ktoś jeszcze gotów wezwać policję, ale jak ktoś już przerwie milczenie, to pozwólcie mu mówić. Niech się wygada. I notujcie koniecznie co miał do powiedzenia.
Wstrząsnęły ... Nie wstrząsajcie tak piłkarzami, bo kto zagra następny mecz. No i nie piszcie, że zawrzało, bo ktoś jeszcze gotów wezwać policję, ale jak ktoś już przerwie milczenie, to pozwólcie mu mówić. Niech się wygada. I notujcie koniecznie co miał do powiedzenia.