Do wypadku doszło wczoraj, 15 kwietnia, w Rybotyczach.
Wczoraj, koło godziny 13, 21-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, kierująca oplem corsą, potrąciła dwoje dzieci w rejonie przystanku autobusowego.
Pracujący na miejscu funkcjonariusze policji ustalili, że rodzeństwo w wieku 6 i 10 lat, po opuszczeniu autobusu, wyszło zza niego na jezdnię wprost przed nadjeżdżającą osobówkę. Na szczęście kobieta jechało na tyle wolno, że dzieciom nic się nie stało, jednak przewieziono je na obserwację do szpitala. Kierująca była trzeźwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze