Jacek Stalski od 25 marca przestał pełnić funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu. Burmistrz, któremu ośrodek podlega, nie komentuje decyzji o odwołaniu. Nadzór nad placówką zlecił Władysławowi Kordasowi zajmującemu się pływalnią. Nowego szefa już wybrano. Będzie nim Piotr Pajda, przedsiębiorca oraz trener jarosławskich siatkarek.
Nowy dyrektor został wybrany w otwartym konkursie. – W wyniku przeglądu i oceny ofert pod kątem spełniania wymagań formalnych do następnego[paywall] etapu zakwalifikowała się 1 osoba. 13 kwietnia br. odbył się test i rozmowa kwalifikacyjna. W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze został wybrany Piotr Pajda, zamieszkały w Jarosławiu. Spełnił wszystkie wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze, wykazał się dużą wiedzą w teście, jak i w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Komisja pozytywnie oceniła predyspozycje osobowościowe kandydata, doświadczenie zawodowe w pracy samorządowej oraz na kierowniczym stanowisku – informuje Kancelaria Burmistrza. Umowa z P. Pajdą nie została jeszcze podpisana.
Obserwując pracę miejskich jednostek, wydawało się, że MOSiR działa dobrze. Kiedy w innych zdarzały się problemy, tam było cicho. Okazało się, że ośrodek miał kłopot ze zbyt mało liczebną kadrą kierowniczą. W ubiegłym roku zatrudniono tam kierownika. Teraz przyjdzie nowy dyrektor. Trudno powiedzieć, czy zwiększanie ilości kadry kierowniczej jest działaniem idącym w stronę oszczędności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Jacku DZIEKUJEMY za lata współpracy,nikt Pana nie zastąpi!!,a "nowy"dyrektor?cóż polityka-żałosne ze sport przez duże S umiera
Panie burmistrzu - niech pan sfolguje z tymi nominacjami. Niech pan wreszcie przestanie słuchać tych swoich "doradców". Niech pan pamięta, że czas szybko leci i pan też nie będzie wieczny.
Panie Jacku DZIEKUJEMY za lata współpracy,nikt Pana nie zastąpi!!,a "nowy"dyrektor?cóż polityka-żałosne ze sport przez duże S umiera
Panie burmistrzu - niech pan sfolguje z tymi nominacjami. Niech pan wreszcie przestanie słuchać tych swoich "doradców". Niech pan pamięta, że czas szybko leci i pan też nie będzie wieczny.