Reklama

Dzisiaj we wszystkich kościołach zabiją dzwony

25/03/2020 10:12

Równocześnie o 12.00 wszyscy są zachęceni do modlitwy w łączności z papieżem Franciszkiem.

Zgodnie z komunikatem abpa Adama Szala, dzisiaj o godz. 12.00 we wszystkich kościołach archidiecezji mają zostać włączone dzwony.

 

Metropolita przemyski prosi także o włączenie się do modlitwy, o którą zaapelował papież.

„Nawiązując do prośby Ojca Świętego Franciszka serdecznie proszę, aby w środę 25 marca br. w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego o godzinie 12.00, we wszystkich kościołach w Archidiecezji, kapłani odmówili Anioł Pański, modlitwę Ojcze nasz i 3 razy Zdrowaś Maryjo w intencji ustania epidemii, za chorych, za służby medyczne oraz za zmarłych” – napisał abp Szal.

Reklama

Biskup zachęca, aby świeccy w tym samym czasie również odmówili w domach wskazane modlitwy.


pab
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-03-25 10:37:44

    Zarliwa modlitwa  wiernych w kościołach zbiera już swoje żniwo.Na 12  zmałych 2 to księża.https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-zmarl-drugi-zakazony-sars-cov-2-ksiadz-8-duchownych-w-kwarantannie-6492643050457217a

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-03-25 18:58:18

    KORONAWIRUS. WE WŁOSZECH ZMARŁO 60 KSIĘŻY. PAPIEŻ FRANCISZEK ZABIERA GŁOS - o2.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-03-25 20:48:05

    Ciekawe czy coś powie w końcu o tym ?!? WODA Z KRWIĄ RYBIMI ŁUSKAMI I KURZYMI FLAKAMI. MOKRE TARGI TO WYLĘGARNIA KORONA I INNYCH WIRUSÓW - OKO.PRESS

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama