Reklama

Emerytalna loteria

25/01/2019 07:54

U progu roku ZUS ma dla ubezpieczonych dwie wiadomości. Pierwsza – przynajmniej teoretycznie – jest dobra. Otóż osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, których roczny przychód nie przekracza 63 tys. zł, mogą skorzystać ze stworzonej przez rząd możliwości i płacić mniejsze składki. Tyle tylko, o czym już nikt nie wspomina, te skromniejsze od dotychczasowych daniny, kierowane na nasze indywidualne konta u narodowego ubezpieczyciela, to w przyszłości niższa emerytura. Czyli nie kijem go, to pałką. Krótko mówiąc, dobra zmiana, która złe wieści niesie.

Nic zatem dziwnego, że na pytanie, co wybierasz – OFE czy ZUS, coraz częściej słychać odpowiedź: Lotto. Nawet tam są większe szanse.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama