Wczoraj, 13 bm., w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Trójczycach uczniowie, nauczyciele, strażacy i policjanci wzięli udział w próbnym alarmie przeciwpożarowym.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A może by tak ktoś w końcu słabego wujta ewakuował ?
dobrze , że to ćwiczenia służb i szkoła ma się dobrze , Tobie czas do niej wrócić po edukację w trybie natychmiastowym by w przyszłych wyborach wybrać silnego WÓJTA.
ale żal...
Masakra
A może by tak ktoś w końcu słabego wujta ewakuował ?