Ruszył VII Maraton Informatyczny Gimnetiada, popularyzujący wiedzę i umiejętności informatyczne, ale też służący rozwijaniu talentów i wyławianiu perełek spośród pasjonatów tej dziedziny.
Na uczestników czekają 3-etapowe eliminacje rozgrywane on-line, a w nich quiz składający się z kilkunastu pytań oraz zadania dodatkowego. I etap zakończono 15 marca, dotyczył budowy i zasad działania komputera. Kolejne ruszają 23 bm. i 6 kwietnia, na ich rozwiązanie uczestnicy mają 7 dni. Dołączyć można w każdej chwili, ale o miejscu w eliminacjach decyduje suma wszystkich zdobytych punktów. Wielki finał zaplanowano na 29 kwietnia i odbędzie się on w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących. Jak co roku najlepsi uhonorowani zostaną nagrodami ufundowanymi przez marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i posła Piotra Tomańskiego, a także fundację Humaneo. Więcej informacji na http://konkurs.zseio.net.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
ooooo