W zdarzeniu ucierpieli pasażerowie peugeota: 38-letnia mieszkanka gminy Pruchnik i dwoje dzieci w wieku 14 i 5 lat oraz kierujący i dwie pasażerki toyoty.
26 grudnia, tuż po godz. 15.30, na ul. Kańczudzkiej w Pruchniku 18-letni kierujący toyotą avensis zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem partnerem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Wszystkie osoby poszkodowane w wypadku trafiły do szpitala w Przemyślu". Jest to nieprawda. Tylko osoby nietlenie tam trafiły.... Nie czytacie ze zrozumieniem komunikatów KPP.
KPP Jarosław: "W wyniku tego zdarzenia ucierpiał kierujący toyotą i jego dwie pasażerki, mieszkanki Pruchnika. W zdarzeniu ucierpieli również pasażerowie peugeota: 38-letnia mieszkanka gminy Pruchnik i dwoje dzieci w wieku 14 i 5 lat. Osoby te trafiły do szpitala w Przemyślu." W notatce KPP nie ma słowa o tym, że do szpitala trafili wyłącznie nieletni. Pozdrawiamy
"Wszystkie osoby poszkodowane w wypadku trafiły do szpitala w Przemyślu". Jest to nieprawda. Tylko osoby nietlenie tam trafiły.... Nie czytacie ze zrozumieniem komunikatów KPP.
KPP Jarosław: "W wyniku tego zdarzenia ucierpiał kierujący toyotą i jego dwie pasażerki, mieszkanki Pruchnika. W zdarzeniu ucierpieli również pasażerowie peugeota: 38-letnia mieszkanka gminy Pruchnik i dwoje dzieci w wieku 14 i 5 lat. Osoby te trafiły do szpitala w Przemyślu." W notatce KPP nie ma słowa o tym, że do szpitala trafili wyłącznie nieletni. Pozdrawiamy