Reklama

Groźny wypadek. 6 osób trafiło do szpitala

W zdarzeniu ucierpieli pasażerowie peugeota: 38-letnia mieszkanka gminy Pruchnik i dwoje dzieci w wieku 14 i 5 lat oraz kierujący i dwie pasażerki toyoty.

26 grudnia, tuż po godz. 15.30, na ul. Kańczudzkiej w Pruchniku 18-letni kierujący toyotą avensis zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem partnerem.

Wszystkie osoby poszkodowane w wypadku trafiły do szpitala w Przemyślu. Bez szwanku ze zdarzenia wyszedł jedynie 39-letni kierowca peugeota. Obaj kierujący byli trzeźwi.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2017-12-29 08:20:52

    "Wszystkie osoby poszkodowane w wypadku trafiły do szpitala w Przemyślu". Jest to nieprawda. Tylko osoby nietlenie tam trafiły.... Nie czytacie ze zrozumieniem komunikatów KPP.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    red. - niezalogowany 2017-12-29 09:39:56

    KPP Jarosław: "W wyniku tego zdarzenia ucierpiał kierujący toyotą i jego dwie pasażerki, mieszkanki Pruchnika. W zdarzeniu ucierpieli również pasażerowie peugeota: 38-letnia mieszkanka gminy Pruchnik i dwoje dzieci w wieku 14 i 5 lat. Osoby te trafiły do szpitala w Przemyślu." W notatce KPP nie ma słowa o tym, że do szpitala trafili wyłącznie nieletni. Pozdrawiamy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama