Reklama

Przemyślanin Grzegorz Musz górskim mistrzem Polski! Gratulujemy!

Przemyski kierowca zespołu Stalco Racing Team Grzegorz Musz został mistrzem Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w kategorii aut z napędem na przednią oś. Gratulujemy!

– W poprzednim sezonie zdecydowałem się na pojedyncze starty Hondą Integra KMS od zespołu Kubitmotorsport. Adaptacja przebiegła dość sprawnie, co potwierdziły osiągane rezultaty, ale zdecydowanie brakowało mi frekwencji w większej ilość zawodów, aby myśleć o klasyfikacji na koniec sezonu. Na chwile przed startem nowego sezonu – 2023, dzięki wsparciu miedzy innymi mojego głównego partnera, firmy Stalco, postawiliśmy sobie jasny cel: działamy, jedziemy po mistrza!

– powiedział G. Musz.

No i pojechał! Wygrał 11 z 12 (!) rund FWD Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w kategorii aut z napędem na przednią oś. Nie miał sobie równych. Wygraną w generalce przypieczętował podczas 1. Wyścigu Górskiego Szczawne, który był ostatnimi dwoma rundami GSMP. W obu przejazdach osiągnął najlepsze czasy.

Reklama

– To niesamowite uczucie. Minęło kilka lat od czasu, kiedy zakończyłem regularne starty w rajdach. Tam także miałem sporo sukcesów, by wspomnieć drugie miejsce w generalce Pucharu Polski. Wówczas okazjonalnie pojawiałem się na starcie w wyścigach górskich, kończąc najczęściej na podium w swojej klasie. Największą satysfakcję sprawiły mi sytuacje, w których czułem, że odpowiednie odruchy na kierownicy oraz pedałach hamulca i gazu zostały. Cieszyły bardzo osiągane rezultaty na trasach, na których startowałem po raz pierwszy, jak Sopot, Banovce czy Szczawne

– powiedział G. Musz.

Reklama

Przemyślanin najbardziej wspomina start na Słowacji. Tam była długa, trudna technicznie, a przede wszystkim bardzo deszczowa runda. Tam udowodnił, że tytuł mu się jak najbardziej należy.

– Oczywiście oprócz mojej dyspozycji, bez wątpienia innym najważniejszym elementem była moja mistrzowska honda integra, która była w pełnej gotowości i, jak się okazało, bezawaryjności dzięki obsłudze przez zespół Kubitmotorsport

– podsumował G. Musz.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama