3 grudnia (niedziela) w przemyskiej hali sportowej POSiR będzie miała miejsce VI edycja Halowego Turnieju o Puchar Świętego Mikołaja. Rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych i wystąpi 15 zespołów z całego województwa Podkarpackiego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejny bubel .Co ztego maja mieszkańcy?Czy ci sponsorzy zapłaca z własnej kieszeni????
Kolejny bubel .Co ztego maja mieszkańcy?Czy ci sponsorzy zapłaca z własnej kieszeni????