Reklama

Hat-trick „Żurka”. Piast ograł Sokoła! Wygrane JKS 1909 i Wólczanki

Ostatnia kolejka rundy jesiennej, rozegrana dzisiaj, 7 listopada br., była naprawdę niezła w wykonaniu zespołów z naszego regionu. Zwycięstwa odniosły ekipy JKS 1909 Jarosław, Polonii Przemyśl i Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska.

W derbowym spotkaniu w Tuczempach wydawało się, że będący na fali Sokół Sieniawa może wzbogacić się o trzy punkty, ale Marek Strawa ze swoimi zawodnikami po raz kolejny bardzo pozytywnie zaskoczył i odprawił faworyzowanego przeciwnika z pustymi rękoma. Piast wygrał 2:1 (0:1), a bramki dla tuczempian zdobyli Karol Wota (50. min) i Bohdan Karkowskyj (55. min). Jedyne trafienie dla Sokoła było dziełem Tomasza Walata z rzutu karnego w 12. min.
Przemyska Polonia gościła Tomasovię Tomaszów Lubelski i przez godzinę gry nie była w stanie skonstruować choć jednej przemyślanej akcji. W dodatku po samobójczym strzale Damiana Barszczaka w 16. min przegrywała 0:1. W 47. min Arkadiusz Gosa nie wykorzystał rzutu karnego. W ostatnich 30 minutach, grając w przewadze liczebnej gospodarze jednak się przełamali. Znakomicie za klops z 16. min zrehabilitował się D. Barszczak, który w 66. i 69. min trafił dwukrotnie. Gości w 84. min dobił A. Gosa po ładnej akcji z udziałem Mateusza Wanata i Patryka Tura. Ostatecznie Polonia wygrała 3:1 (0:1).
Ważny i trudny mecz w Świdniku wygrał JKS 1909 Jarosław. Goście triumfowali minimalnie, bo 1:0 (0:0), a autorem zwycięskiego gola był w 74. min Sebastian Dziedzic.
Identycznym rezultatem zakończyło się spotkanie w Wólce Pełkińskiej, gdzie miejscowa Wólczanka Stal Systems, już po wodzą nowego trenera Tomasza Kaczyńskiego, gościła Chełmiankę Chełm. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 73. min Maciej Lech.
Nie powiodło się jedynie Orłowi Przeworsk, który nie sprostał u siebie Stali Rzeszów, przegrywając 0:4 (0:2).

Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Barszczak 16. min (samobójcza), 1:1 Barszczak 66. min, 2:1 Barszczak 69. min, 3:1 Gosa 84. min.
Polonia: Krzanowski – Kocój, Suchockyj, Tabisz, Barszczak – Kalawski, Sedlaczek (56. Świst), Kazek, Wanat, Tur – Gosa.
Tomasovia: Bartoszyk – Konopa, Misztal, Joniec, Baran – K. Zawiślak (56. Raczkiewicz), Szuta (46. Smoła), Paskiw (77. Iwljew), Orzechowski – Żurawski, Ratyna (67. Iwanicki).
Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin). Żółte kartki: Gosa, Świst oraz Szuta, Raczkiewicz i Misztal. Czerwone kartki: Smoła (47. – uderzenie przeciwnika bez piłki) i Misztal (87. – brutalny faul). Widzów: 100.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama