Nowoczesną pracownię informatyczną oddano do użytku w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu. Powstała w ramach programu Ministerstwa Obrony Narodowej „Informatyczne Zielone Garnizony”.
Dawna pracownia w sali nr 29 została poddana gruntownemu remontowi, a nowy sprzęt, który się w niej znalazł umożliwia[paywall] modelowanie w środowisku 3D. Dzięki oprogramowaniu Adobe Creative Cloud uczniowie szkoły zyskali również możliwość pracy z zaawansowanymi aplikacjami grafiki cyfrowej i multimediów. W jej uroczystym oddaniu do użytku wziął udział m.in. Robert Choma, prezydent Przemyśla. Po przecięciu wstęgi i obejrzeniu nowego sprzętu oraz prac uczniów przyszedł czas na ... lampkę szampana, tym razem jednak wymodelowaną komputerowo przez dr. Piotra Kisiela na oczach zaproszonych gości. W dalszej części odbyły się warsztaty prowadzone przez Pawła Polańskiego (programowanie) oraz Piotra Kisiela (grafika cyfrowa) dla zainteresowanych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I cóż z tego, że pozyskali jakąś tam pracownię? Całe to ILO to obraz nędzy i rozpaczy - stan budynków od zewnątrz i od wewnątrz to koszmar. Elewacja, stolarka okienna, "baza" sportowa to lata osiemdziesiąte XX w. A tuż obok, zaraz za miedzą piękny, opływający w dostatki, wyremontowany budynek szkoły mniejszości narodowej. Czyżby przypadek?
I cóż z tego, że pozyskali jakąś tam pracownię? Całe to ILO to obraz nędzy i rozpaczy - stan budynków od zewnątrz i od wewnątrz to koszmar. Elewacja, stolarka okienna, "baza" sportowa to lata osiemdziesiąte XX w. A tuż obok, zaraz za miedzą piękny, opływający w dostatki, wyremontowany budynek szkoły mniejszości narodowej. Czyżby przypadek?