Reklama

I LO zyskało nowoczesną pracownię informatyczną

24/12/2017 11:00

Nowoczesną pracownię informatyczną oddano do użytku w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu. Powstała w ramach programu Ministerstwa Obrony Narodowej „Informatyczne Zielone Garnizony”.

Dawna pracownia w sali nr 29 została poddana gruntownemu remontowi, a nowy sprzęt, który się w niej znalazł umożliwia[paywall] modelowanie w środowisku 3D. Dzięki oprogramowaniu Adobe Creative Cloud uczniowie szkoły zyskali również możliwość pracy z zaawansowanymi aplikacjami grafiki cyfrowej i multimediów. W jej uroczystym oddaniu do użytku wziął udział m.in. Robert Choma, prezydent Przemyśla. Po przecięciu wstęgi i obejrzeniu nowego sprzętu oraz prac uczniów przyszedł czas na ... lampkę szampana, tym razem jednak wymodelowaną komputerowo przez dr. Piotra Kisiela na oczach zaproszonych gości. W dalszej części odbyły się warsztaty prowadzone przez Pawła Polańskiego (programowanie) oraz Piotra Kisiela (grafika cyfrowa) dla zainteresowanych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Przemyśla.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    eh tam - niezalogowany 2017-12-24 11:43:18

    I cóż z tego, że pozyskali jakąś tam pracownię? Całe to ILO to obraz nędzy i rozpaczy - stan budynków od zewnątrz i od wewnątrz to koszmar.  Elewacja, stolarka okienna, "baza" sportowa to lata osiemdziesiąte XX w. A tuż obok, zaraz za miedzą piękny, opływający w dostatki, wyremontowany budynek szkoły mniejszości narodowej. Czyżby przypadek?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama