Reklama

I Przemyśl doczeka się swoich metalowych serc na nakrętki!

Pierwsze 2 serca – dzięki staraniom Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – staną na Rynku i na ul. Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza już w styczniu.

– Już od kilku miesięcy czynimy starania w tym zakresie i mamy uzgodnione miejsca z Zarządem Dróg Miejskich. Stosowna prośba została we wrześniu skierowana do Prezydenta Miasta Przemyśla. Środki, które uzyskamy ze zbiórki TPD przeznaczy na leczenie i rehabilitację naszych niepełnosprawnych podopiecznych. Zapraszamy do wsparcia naszych milusińskich – informuje Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Działania w kirunku postawienia kolejnych szlachetnych serduszek podjęło także stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tragikomedia - niezalogowany 2020-12-30 08:17:32

    Gdzie jest państwo że aż trzeba zbierać nakrętki dla chorych dzieci?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    DOC - niezalogowany 2020-12-30 13:24:53

    Państwo jest z tektury

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maciej - niezalogowany 2020-12-30 13:28:25

    Maciek, twój prezydęt jest z tektury. Choć nie, że styropianu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama