Pierwsze 2 serca – dzięki staraniom Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – staną na Rynku i na ul. Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza już w styczniu.
– Już od kilku miesięcy czynimy starania w tym zakresie i mamy uzgodnione miejsca z Zarządem Dróg Miejskich. Stosowna prośba została we wrześniu skierowana do Prezydenta Miasta Przemyśla. Środki, które uzyskamy ze zbiórki TPD przeznaczy na leczenie i rehabilitację naszych niepełnosprawnych podopiecznych. Zapraszamy do wsparcia naszych milusińskich – informuje Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gdzie jest państwo że aż trzeba zbierać nakrętki dla chorych dzieci?
Maciek, twój prezydęt jest z tektury. Choć nie, że styropianu
Kochani pomóżcie zakupić kolejne SERCA dla Przemyśla. Pierwsze pojemniki już w styczniu staną w dwóch lokalizacjach na terenie miasta Przemyśla. Na tym jednak nie kończymy, a naszą akcję chcemy rozszerzyć o kolejne osiedla na terenie miasta Przemyśla, gdzie z łatwością będziecie mogli wrzucić nakrętki jednocześnie promując recykling oraz pomagając naszym podopiecznym, dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej w leczeniu oraz rehabilitacji! Zachęcamy i zapraszamy wszystkich do wsparcia i włączenia się w zbiórkę pieniędzy, która pozwoli nam zakupić kolejne pojemniki (serca) dla Przemyśla które rozstawimy na kolejnych osiedlach bliżej Waszego miejsca zamieszkania! https://zrzutka.pl/g9ph3v #NakręceniwPomaganiezTPD #Nakrętki #ZbiórkaNakrętek #Przemyśl #Serce #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #zbiókaSerca #zrzutka
Do czego doszliśmy ??? Partyjna, dojna zmiana ma kasę dla sekty rydzyka i inne klerykalne"pomysły" , ale nie ma dla dzieci już narodzonych, chorych i potrzebujących. Obłuda, broniących "życia nienarodzonego" jest koniunkturalizmem i celowym ideologiczno- kasowym działaniem.
Gdzie jest państwo że aż trzeba zbierać nakrętki dla chorych dzieci?
Państwo jest z tektury
Maciek, twój prezydęt jest z tektury. Choć nie, że styropianu