Zdjęcie kwitnącej jesienną porą jabłonki przesłał do naszej redakcji pan Henryk Mazur z Reczpola. Zrobił je 14 października w swoim ogrodzie. – Po raz pierwszy o tej porze roku coś takiego się zdarzyło – komentuje Czytelnik.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze