28 czerwca burmistrz Waldemar Paluch wręczył Jackowi Wojtasowi akt powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu.
Jacek Wojtas obejmie to stanowisko na okres od 1 lipca br. do 31 sierpnia 2021 r.
Przez ostatnie[paywall] dziesięć miesięcy kierował tą szkołą, a od ponad 30 lat pracuje w oświacie. Z wykształcenia jest historykiem, absolwentem rzeszowskiej WSP. Wcześniej funkcję dyrektora pełnił w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu. Przez 8 lat zajmował stanowisko Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
– Po spełnieniu wszystkich wymogów komisja pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Jacka Wojtasa, a 28 czerwca tego roku burmistrz Waldemar Paluch wręczył dyrektorowi SP 9 akt powierzenia stanowiska z gratulacjami i życzeniami pomyślności, sukcesów oraz satysfakcji w wypełnianiu powierzonych zadań – relacjonuje Małgorzata Młynarska z Kancelarii Burmistrza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze