Reklama

Jacek Wojtas dyrektorem SP nr 9

28 czerwca burmistrz Waldemar Paluch wręczył Jackowi Wojtasowi akt powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu.

Jacek Wojtas obejmie to stanowisko na okres od 1 lipca br. do 31 sierpnia 2021 r.

Przez ostatnie[paywall] dziesięć miesięcy kierował tą szkołą, a od ponad 30 lat pracuje w oświacie. Z wykształcenia jest historykiem, absolwentem rzeszowskiej WSP. Wcześniej funkcję dyrektora pełnił w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu. Przez 8 lat zajmował stanowisko Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

– Po spełnieniu wszystkich wymogów komisja pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Jacka Wojtasa, a 28 czerwca tego roku burmistrz Waldemar Paluch wręczył dyrektorowi SP 9 akt powierzenia stanowiska z gratulacjami i życzeniami pomyślności, sukcesów oraz satysfakcji w wypełnianiu powierzonych zadań – relacjonuje Małgorzata Młynarska z Kancelarii Burmistrza.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości