Niemal codziennie w naszym regionie dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń z udziałem jednośladu.

W czwartek, ok. g. 15 kierująca motorowerem 17-latka, która wiozła pasażerkę, zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym volkswagenem.
Jedna z 17-latek uderzyła w przednią szybę samochodu, druga upadła na pobocze. Obie przetransportowano do szpitala – kierującą z urazem głowy, ogólnymi obrażeniami i złamaną nogą, a pasażerkę z urazem miednicy i licznymi potłuczeniami.
Osobówką jechali 34-letnia kierująca, 33-letni pasażer i troje dzieci: 12 i 9 lat oraz 2-latka. Na szczęście nic poważnego się im nie stało.
Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Idiotyzm ...