Reklama

Jarosławianin potrącił pieszą na pasach

Do wypadku doszło dzisiaj, po godz. 7 rano, na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu.

62-letni mieszkaniec Jarosławia, który kierował peugeotem partnerem, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 67-letnią jarosławiankę. Poszkodowaną odwieziono do szpitala, gdzie pozostała na leczeniu.

Obeje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Mężczyzna został już przesłuchany, a policjanci zabezpieczają nagrania z monitoringu, aby wyjaśnić okoliczności zdarzenia.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jarosławianka - niezalogowany 2017-12-20 15:38:36

    przykre.... każdy jednak powinien bardziej uważać, tym bardziej, że taki ruch przed świętami.... kierowcy ostrożniej, a piesi to też powinni się przed przejściem zatrzymać, popatrzeć "w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo", a nie lecieć przez ulicę jakby to był ciąg dalszy chodnika... i nawet nie spojrzeć czy coś nadjeżdża czy nie.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Xyz - niezalogowany 2017-12-20 16:00:59

    Na tym przejsciu a nastepnie na skrzyzowaniu kierowcy od dawna jezdza jak chca. Nie zwracaja uwagi czy ktos idzie czy nie. Na swiatla zwlaszcza skrecajac w Slowackiego czy wyjezdzajac ze Slowackiego praktycznie nikt nie zwraca z kierowcow uwagi. Wjezdzanie na zoltym jest norma .Wolna amerykanka. Czas najwyzszy by policja zajela sie ta sprawa blizej. Potracenie pieszego bylo tylko kwestia czasu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2017-12-20 19:21:25

    piesi na tym  przejsciu nie zwracaja uwagi wchodzą jak święte krowy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości