Do wypadku doszło dzisiaj, po godz. 7 rano, na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu.
62-letni mieszkaniec Jarosławia, który kierował peugeotem partnerem, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 67-letnią jarosławiankę. Poszkodowaną odwieziono do szpitala, gdzie pozostała na leczeniu.
Obeje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Mężczyzna został już przesłuchany, a policjanci zabezpieczają nagrania z monitoringu, aby wyjaśnić okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.przykre.... każdy jednak powinien bardziej uważać, tym bardziej, że taki ruch przed świętami.... kierowcy ostrożniej, a piesi to też powinni się przed przejściem zatrzymać, popatrzeć "w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo", a nie lecieć przez ulicę jakby to był ciąg dalszy chodnika... i nawet nie spojrzeć czy coś nadjeżdża czy nie.....
Na tym przejsciu a nastepnie na skrzyzowaniu kierowcy od dawna jezdza jak chca. Nie zwracaja uwagi czy ktos idzie czy nie. Na swiatla zwlaszcza skrecajac w Slowackiego czy wyjezdzajac ze Slowackiego praktycznie nikt nie zwraca z kierowcow uwagi. Wjezdzanie na zoltym jest norma .Wolna amerykanka. Czas najwyzszy by policja zajela sie ta sprawa blizej. Potracenie pieszego bylo tylko kwestia czasu.
piesi na tym przejsciu nie zwracaja uwagi wchodzą jak święte krowy.
To jest najbardziej ruchliwe przejście dla pieszych i musi być tam sygnalizacja
Przejście z wysepką, gdzie ludzie mogą stanąć, ale dalej im mało, najlepiej co 50 m przejście z światłami, a auta niech jeżdżą 10 km/h, a może jednak całkiem zamknąć ruch samochodowy, aby piesze barany mogły przełazić gdzie chcą i jak chcą. Ludzie zlitujcie się, wypadki zawsze będą i nic to nie zmieni, trzeba szkolić kierowców aby uważali, ale pieszych też bo myślą że wszystko mogą a resztę mają w d.....pie.
przykre.... każdy jednak powinien bardziej uważać, tym bardziej, że taki ruch przed świętami.... kierowcy ostrożniej, a piesi to też powinni się przed przejściem zatrzymać, popatrzeć "w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo", a nie lecieć przez ulicę jakby to był ciąg dalszy chodnika... i nawet nie spojrzeć czy coś nadjeżdża czy nie.....
Na tym przejsciu a nastepnie na skrzyzowaniu kierowcy od dawna jezdza jak chca. Nie zwracaja uwagi czy ktos idzie czy nie. Na swiatla zwlaszcza skrecajac w Slowackiego czy wyjezdzajac ze Slowackiego praktycznie nikt nie zwraca z kierowcow uwagi. Wjezdzanie na zoltym jest norma .Wolna amerykanka. Czas najwyzszy by policja zajela sie ta sprawa blizej. Potracenie pieszego bylo tylko kwestia czasu.
piesi na tym przejsciu nie zwracaja uwagi wchodzą jak święte krowy.