Reklama

Jarosławski COM wstrzymuje przyjęcia!

Urząd Gminy w Jarosławiu informuje, że decyzję podjęto w związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19.

Dyrekcja Centrum Opieki Medycznej dziś, 7 października, zdecydowała najpierw, że Szpitalny Oddział Ratunkowy wstrzymuje przyjęcia pacjentów.

Następnie jednak poinformowano o wstrzymaniu przyjęć planowych do oddziału chirurgii do 9 października oraz oddziałów kardiologicznego, ginekologiczno-położnicznego, ortopedycznego, wewnętrznego oraz reumatologicznego do  14 października.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Eliza - niezalogowany 2020-10-07 11:24:46

    Czyli teraz osoby potrzebujące pomocy będą zmuszone korzystać z prywatnych przychodni? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Michaś - niezalogowany 2020-10-07 11:25:56

    Warto wykonać test na koronawirusa w prywatnej przychodni, zobacz oferte https://nasz-gabinet.pl/test-na-koronawirusa/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Monia - niezalogowany 2020-10-07 11:53:10

    Ja np w ciazy jestem imam robic badania i co teraz mam niby zrobić

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości