Urząd Gminy w Jarosławiu informuje, że decyzję podjęto w związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19.
Dyrekcja Centrum Opieki Medycznej dziś, 7 października, zdecydowała najpierw, że Szpitalny Oddział Ratunkowy wstrzymuje przyjęcia pacjentów.
Następnie jednak poinformowano o wstrzymaniu przyjęć planowych do oddziału chirurgii do 9 października oraz oddziałów kardiologicznego, ginekologiczno-położnicznego, ortopedycznego, wewnętrznego oraz reumatologicznego do 14 października.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czyli teraz osoby potrzebujące pomocy będą zmuszone korzystać z prywatnych przychodni?
Warto wykonać test na koronawirusa w prywatnej przychodni, zobacz oferte https://nasz-gabinet.pl/test-na-koronawirusa/
Ja np w ciazy jestem imam robic badania i co teraz mam niby zrobić
Czyli teraz osoby potrzebujące pomocy będą zmuszone korzystać z prywatnych przychodni?
Warto wykonać test na koronawirusa w prywatnej przychodni, zobacz oferte https://nasz-gabinet.pl/test-na-koronawirusa/
Ja np w ciazy jestem imam robic badania i co teraz mam niby zrobić