W tym roku jarosławski Rynek znów zapełni się biegaczami. Ostatnia niedziela września (30 bm.) upłynie pod hasłami aktywnego wypoczynku i Jarosławskiego Święta Biegowego.
W tegorocznej edycji wydarzenia zaplanowano dwa biegi: Ćwierć Maraton Jarosławski (10 km) oraz Jarosławski Bieg Niepodległości (1918 m), który znalazł się na liście aktywności w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Impreza ma uczyć zachowań fair play oraz budować ideę pięknego współzawodnictwa przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży. Na zawodników czekają pamiątkowe koszulki i specjalnie zaprojektowane medale, a na zwycięzców puchary, statuetki i nagrody.
Do wspólnej aktywności zapraszają Burmistrz Miasta Jarosławia i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz współorganizatorzy: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego, Miejski Ośrodek Kultury oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze