Pełną trasą autostrady (673 km) cieszyć możemy się już ponad miesiąc, ale jak widać wciąż nie wszyscy przyswoili sobie zasady jej użytkowania...
A4 – trasa z Przemyśla.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Lekkomyślność i wieśniactwo. Podobne jak wieśniactwo w głosie państwa którzy komentują i nagrywają
Uprzejmie donosze bo nie mam swojego życia i szukam co by tu donieść......
idioto naucz się jeździć a nie wypisujesz RP
To nie jest nowo otwarty odcinek autostrady !!!! Nie wprowadzajcie w błąd czytelników. Wypadek był za Rzeszowem w kierunku Krakowa.
ale sie pani polansowala .... teraz szybko z nagraniem na policje i podpierdolic .
Przemek sam jesteś wieśniakiem który jeździ pod prąd
NIe słyszę żadnego wieśniactwa. Po prostu zaskoczeni sytuacją ludzie. Chyba tylko z Twojego komentarza wyłazi słoma
Szkoda im 25 zł na benzynę by zawrócić co za kurwa LICZYKRUPY!
Jak ktoś z Twoich bliskich zginie przez taką sytuację to może ogarniesz gałganie..
Takich ludzi powinno się zamykać w psychiatryku, bo na pewno nie mają równo pod sufitem. Siano w głowie pomieszane z trotami.
Pozabierać prawa jazdy. Jeżdżenie pod prąd po autostradzie to szczyt głupoty.
Jak ktoś jest głupi i zagraża otoczeniu to trzeba go wyeliminować z grona kierowców.
pewnie RP
Lekkomyślność i wieśniactwo. Podobne jak wieśniactwo w głosie państwa którzy komentują i nagrywają
Nie wiem po co to durne nagranie... :)