Reklama

Jest nowy dyrektor SP ZOZ w Przeworsku

W przeworskim szpitalu doszło do zmiany na stanowisku dyrektora. Kierujący placówką Robert Płaziak w dniu 4 października – decyzją Zarządu Powiatu, będącego jej organem prowadzącym – został odwołany z pełnionej funkcji. Zastąpiła go Magdalena Pogroszewska.

Decyzja jest pokłosiem postępowania konkursowego na szefa SP ZOZ w Przeworsku, ogłoszonego pod koniec sierpnia br. 3 października obradowała w tej sprawie 7-osobowa komisja konkursowa powołana do wyłonienia dyrektora. W wyniku tajnego głosowania jako kandydatkę na szefową przeworskiej lecznicy wskazano Magdalenę Pogroszewską, która była jedną z 10 aplikujących na wspomniane stanowisko. Finalnie 4 października br. zarząd powiatu podjął uchwałę odwołującą z funkcji pełniącego obowiązki dyrektora R. Płaziaka i powołania wspomnianej kandydatki na szefową przeworskiej lecznicy na okres 6 lat. Nowa dyrektor szpitala została przedstawiona na ostatniej sesji rady powiatu, 4 bm.

Szerzej na ten temat w bieżącym wydaniu ŻP.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/10/2024 11:17
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama