Reklama

JKS Jarosław zasiadł w fotelu lidera

Piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 3. kolejkę spotkań.

Ekipa Arkadiusza Baran w ciągu trzech dni dała dwa jasne sygnały, że zamierza walczyć o najwyższe cele. Wygrana w środku tygodnia z Izolatorem Boguchwała i pewny triumf 1:3 (bramki: Paweł Hass 2, Jakub Chrupcała) na trudnym terenie, z mocną kadrowo Stalą, w Łańcucie tylko to potwierdziły. JKS zasiadł w fotelu lidera i coś się zdaje, że trudno będzie go z niego zrzucić.
Srogo na razie zawodzi KS Wiązownica. Mając naprawdę imponujący skład jak na tę klasę rozgrywkową, a podobnie rzecz się ma z pensjami piłkarzy, spadkowicz z III ligi zebrał na razie ledwie dwa punkty.  W 3. kolejce przegrał u siebie z Głogovią Głogów Małopolski 1:3 (bramka: Patryk Zieliński z rzutu karnego).
Po dwóch wygranych z rzędu Piast Tuczempy musiał uznać wyższość beniaminka spod Stalowej Woli.
Zakończyła się także passa przemyskiej Polonii. Lider po dwóch kolejkach – co trzeba jasno powiedzieć – wygrał dwa mecze u siebie z zespołami, które z całą pewnością do tuzów należeć nie będą. Przyszło trudniejsze zadanie, bo mecz ze „średnią” ekipą z Kolbuszowej Dolnej i hossa prysła. Polonia przegrała 2:0.
Wreszcie zapunktował przeworski Orzeł. Po fatalnym spotkaniu w środku tygodnia ze Stalą Łańcut u siebie, wywiózł komplet punktów z Trześni po bramce młodzieżowca Bartłomieja Fludy w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.
Podobnie fatalnie wyglądało spotkanie beniaminka z Kańczugi u siebie z ekipą innego żółtodzioba tej ligi, czyli MKS Arłamów-Ustrzyki Dolne. Na szczęście ekipa Arkadiusza Kiszki nie spuściła głów i szybko stanęła na nogi. Remis w Dębicy z Igloopolem trzeba uznać za spore osiągnięcie.

 

Reklama
 

 

Sokół Kamień – Piast Tuczempy 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Buczkowski 27. min (karny), 1:1 Rurak 76. min, 2:1 Mistrzyk 88. min.
Sokół: Siudak – Konefał (52. Łeń), Piekut, Gnatek, Rychel – Porajecki, D. Podstawek, Weres (80. Bednarz), Rurak – Smucz, Mistrzyk.
Piast: Jakiel – Stopyra, Sobol, Demski, Benc (60. Broda) – Wielgosz, Pasaj, Zieliński, Suberlak (46. Strawa) – Buczkowski, Wiącek.
Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Rychel oraz Strawa i Wielgosz. Widzów: 350.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama