Reklama

Kierowca autokaru zasłabł za kierownicą

Do zdarzenia doszło 17 bm., po godz. 22, w Brzostku.

Policjanci ustalili, że kierujący niemieckim autokarem 48-letni kierowca prawdopodobnie zasłabł.

Świadkowie opowiadali, że kierowca zdążył zwolnić, włączyć światła awaryjne i zjechać na pobocze drogi. Niestety była tam przydrożna fosę i autokar się przewrócił na prawy bok.

Lekkich obrażeń ciała doznały 15- i 16-latka. Przewiezione je do szpitala.

48-letni kierujący również trafił do szpitala. Autokarem podróżowali do Krosna obywatele Niemiec, 15 dzieci oraz ich 3 opiekunów. 


fot.KPP Dębica
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    BUSOMAT PL - niezalogowany 2017-05-18 16:15:27

    Najwazniejsze, że nikomu nic się nie stało.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości