Reklama

Kierowca forda zasłabł i wjechał w autobus

Do wypadku doszło 3 bm., tuż po godz. 13.30, na ulicy Energetyków w ciągu drogi krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola – Nisko.

Na prostym odcinku drogi 30-letni kierowca forda transita zasłabł za kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z  autobusem komunikacji miejskiej, którym kierował 62-letni mężczyzna.

Sześciu pasażerów autobusu trafiło do szpitali. Droga została zablokowana. 

Czworo rannych pasażerów po udzielonej pomocy zostało zwolnionych. 30-latek ze Stalowej Woli i 18-letnia mieszkanka Niska pozostali na dalszym leczeniu. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości