Zima w ostatnich dniach mocno daje się we znaki mieszkańcom Podkarpacia, zwłaszcza kierowcom. Oko kamery monitoringu 13 bm. zarejestrowało, jak kierowca dostawczaka dzielnie zmaga się z wiatrem. Na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak uszkodzone zostały samochody pracowników.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze