Do zdarzenia doszło 1 lutego wieczorem w Pruchniku.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, 1 lutego około godz. 20, na ul. Grunwaldzkiej w Pruchniku. Funkcjonariusze z miejscowego posterunku ustalili, że kierujący volkswagenem golfem najechał na leżącego na jezdni 36-letniego mieszkańca Pruchnika. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń, niezwłocznie został przewiezniony do jarosławskiego szpitala. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, zmarł.
Kierujący volkswagenem 57-letni mieszkaniec Pruchnika był trzeźwy. Policja zebrała i zabezpieczyła dowody znalezione na miejscu zdarzenia, co pozwoli na odtworzenie przebiegu zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ku#wa co za z#ebany nagłówek!! to nie kierowca najechał, tylko 36-latek dał się przejechać na jezdni, bo co do (sic!) miał tam do leżenia!!! ehh..
@katkaChcesz, czy nie chcesz, to kierowca najechał, choć nieumyślnie na pewno. Szkoda kierującego,bo trauma zostanie.
Kierowca najechał na leżącego na jezdni 36-latka. Mężczyzna zmarł" leżący na jezdni człowiek rozjechany przez samochód w pruchniku"Pytanie czemu leżał na jezdni ? , Przyczyną był alkohol? Czmu tu wszystko jest pisane ogółem , czyli o dupe rozbić ,tak samo w gazecie. Macie poszlaki czy dowiadujecie się czegoś od pijanych mundurowych
KRISS, gazeta nie ma zajmowac się plotkowaniem tylko podawaniem informacji, to na górze to podanie informacji, to o czym piszesz plotkowanie. przeciez policja napewno prowadzi teraz dopiero śledztwo i więc dziennikarz nie może ferować wyroków na własną rękę.
szkoda Kazika.Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie...
ku#wa co za z#ebany nagłówek!! to nie kierowca najechał, tylko 36-latek dał się przejechać na jezdni, bo co do (sic!) miał tam do leżenia!!! ehh..
@katkaChcesz, czy nie chcesz, to kierowca najechał, choć nieumyślnie na pewno. Szkoda kierującego,bo trauma zostanie.
Kierowca najechał na leżącego na jezdni 36-latka. Mężczyzna zmarł" leżący na jezdni człowiek rozjechany przez samochód w pruchniku"Pytanie czemu leżał na jezdni ? , Przyczyną był alkohol? Czmu tu wszystko jest pisane ogółem , czyli o dupe rozbić ,tak samo w gazecie. Macie poszlaki czy dowiadujecie się czegoś od pijanych mundurowych