Reklama

Kierowca najechał na leżącego na jezdni 36-latka. Mężczyzna zmarł

Do zdarzenia doszło 1 lutego wieczorem w Pruchniku.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, 1 lutego około godz. 20, na ul. Grunwaldzkiej w Pruchniku.  Funkcjonariusze z miejscowego posterunku  ustalili, że kierujący volkswagenem golfem najechał na leżącego na jezdni 36-letniego mieszkańca Pruchnika.  Mężczyzna doznał poważnych obrażeń, niezwłocznie został przewiezniony do jarosławskiego szpitala. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, zmarł.

Kierujący volkswagenem 57-letni mieszkaniec Pruchnika był trzeźwy. Policja zebrała i zabezpieczyła dowody znalezione na miejscu zdarzenia, co pozwoli na odtworzenie przebiegu zdarzenia.

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    katka - niezalogowany 2015-02-02 14:59:20

    ku#wa co za z#ebany nagłówek!! to nie kierowca najechał, tylko 36-latek dał się przejechać na jezdni, bo co do (sic!) miał tam do leżenia!!! ehh..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jollo - niezalogowany 2015-02-02 15:04:26

    @katkaChcesz, czy nie chcesz, to kierowca najechał, choć nieumyślnie na pewno. Szkoda kierującego,bo trauma zostanie. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kriss - niezalogowany 2015-02-02 15:58:03

    Kierowca najechał na leżącego na jezdni 36-latka. Mężczyzna zmarł" leżący na jezdni człowiek rozjechany przez samochód w pruchniku"Pytanie czemu leżał na jezdni ? ,  Przyczyną był alkohol? Czmu tu wszystko jest pisane ogółem , czyli o dupe rozbić  ,tak samo w gazecie. Macie poszlaki czy dowiadujecie się czegoś od pijanych mundurowych

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama