Reklama

Kierowca nie zmieścił się pod mostem Orląt

Kolejny już raz w tym miejscu doszło do podobnego zdarzenia. Kierowca ciężarówki zapomniał o wysokości własnego pojazdu.


fot.KMP Przemyśl

Wczoraj, 7 bm., około godz. 16, na Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II kurier jadący ciężarowym citroenem, nie przestrzegając oznakowania, wjechał pod most Orląt Przemyskich.

Zlekceważenie znaku B16, który określa wysokość mostu, skutkowało uszkodzeniem pojazdu i części ładunku. 

27-letni kierujący był trzeźwy. Został ukarany mandatem.


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    GOŚĆ - niezalogowany 2016-12-08 11:03:19

    KOLEJNY IDIOTA!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    eloszek - niezalogowany 2016-12-08 11:09:23

    A najlepsze, że koles wychodząc z auta mówi do policjanta "to nie moja wina, to kolega źle mnie poprowadził, zaraz tu będzie i wszystko wyjaśni" :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2016-12-08 12:15:48

    Idiota to jesteś Ty skoro potrafisz bezpodstawnie ludzi obrażać ! Straszni ludzie są w tym Przemyślu tylko zawiść ! Postawcie się w sytuacji tego człowieka, wypadki się zdarzają . Każdy tylko potrafi komentować i wyśmiewac głupota ludzka nie ma granic ! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama