Kolejny już raz w tym miejscu doszło do podobnego zdarzenia. Kierowca ciężarówki zapomniał o wysokości własnego pojazdu.

Wczoraj, 7 bm., około godz. 16, na Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II kurier jadący ciężarowym citroenem, nie przestrzegając oznakowania, wjechał pod most Orląt Przemyskich.
Zlekceważenie znaku B16, który określa wysokość mostu, skutkowało uszkodzeniem pojazdu i części ładunku.
27-letni kierujący był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A najlepsze, że koles wychodząc z auta mówi do policjanta "to nie moja wina, to kolega źle mnie poprowadził, zaraz tu będzie i wszystko wyjaśni" :D
Idiota to jesteś Ty skoro potrafisz bezpodstawnie ludzi obrażać ! Straszni ludzie są w tym Przemyślu tylko zawiść ! Postawcie się w sytuacji tego człowieka, wypadki się zdarzają . Każdy tylko potrafi komentować i wyśmiewac głupota ludzka nie ma granic !
Jezdze w najgorsze miejsca Chicago,Detroit,Bronx,Philadelphia jak nie jestem pewien mostu jade 2,3km na godzine jak poczuje ze cos ociera to sie wycofuje a nie zasuwam na normalnej predkosci i wale prosto w most.Proste nastepny raz koles bedzie pamietal jaka jest zasada
Mentalność polski C - tylko dojechać. Kurierzy mają przejebane, pracują pod presją czasu.
Jaki problem zrobić z dwoch stron słupki i platikowa poprzeczke około 20m przed mostem o wysokości mostu ? Koszt znikomy a "slepym" kierowcom otoworzy oczy.
Bronx jest bardzo przyjemna dzielnica...
KOLEJNY IDIOTA!!!!!
A najlepsze, że koles wychodząc z auta mówi do policjanta "to nie moja wina, to kolega źle mnie poprowadził, zaraz tu będzie i wszystko wyjaśni" :D
Idiota to jesteś Ty skoro potrafisz bezpodstawnie ludzi obrażać ! Straszni ludzie są w tym Przemyślu tylko zawiść ! Postawcie się w sytuacji tego człowieka, wypadki się zdarzają . Każdy tylko potrafi komentować i wyśmiewac głupota ludzka nie ma granic !