Do wypadku drogowego doszło dziś, 31 bm., po godzinie 11, na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu.
Tarnobrzescy policjanci wstępnie ustalili, że 71-letni kierowca nissana murano nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce jadącej ścieżką rowerową. 25-letnia kobieta trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy lekarskiej.
Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze