W zderzeniu motocykla z volkswagenem ucierpiał kierowca jednośladu. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kierowcy powyżej 70 lat powinni zdawać ponowny egzamin teoretyczny i praktyczny i wtedy można ich puścić w ruch drogowy... to już nie ta orientacja itd...
Kierowcy powyżej 70 lat powinni zdawać ponowny egzamin teoretyczny i praktyczny i wtedy można ich puścić w ruch drogowy... to już nie ta orientacja itd...