Reklama

Kierowca peugeota wypadł z drogi

Do wypadku doszło 17 bm. w samo południe na drodze K-77 w Wierzawicach.

Policjanci ustalili, że kierowca osobówki,  21-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, na zakręcie stracił panowanie nad peugeotem 206 i uderzył w barierę ochronną, odbił się od niej i zjechał na przeciwległy pas. Samochód zatrzymał się w przydrożnym rowie.

 Młody mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. Był trzeźwy. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości