Reklama

Kierowca volkswagena zablokował wjazd karetek do szpitala [ZDJĘCIA]

29/11/2019 23:01

Samochód został odholowany przez lawetę.

Zdarzenie miało miejsce w piątkowe popołudnie. Kierowca zaparkował swój samochód przed bramą wjazdową dla karetek na SOR, tym samym blokując wjazd ambulansom z pacjentami.

– Pan kierowca zaparkował i ślad po nim zaginął. Poinformowano o zaistniałej sprawie oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Przybyli w miejsce zgłoszenia funkcjonariusze wezwali lawetę w celu odholowania zawalidrogi – relacjonuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Ratownicy apelują, aby kierowcy nie parkowali bezmyślnie swoich pojazdów przed szpitalami. – W karetce, której zablokujecie przejazd może jechać do szpitala ktoś wam bliski i może nie zdążyć otrzymać pomocy przez waszą niefrasobliwość – zauważają.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mmmm - niezalogowany 2019-11-30 09:15:21

    A jak ten pacjent potrze owal pomocy i tak samochód zostawil

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    fred - niezalogowany 2019-11-30 09:35:30

    Są ludzie i parapety :/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ts - niezalogowany 2019-11-30 13:12:13

    https://now..... [link usunięty] /mer-lwowa-zada-od-prezydenta-przemysla-powrotu-ul-bpa-kocylowskiego-twierdzi-ze-od-tego-moze-zalezec-dalsza-wspolpraca/ar/c1-14620279

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama