Reklama

Kierowca wjechał samochodem pod nadjeżdżający pociąg

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Nieostrożny kierowca został ukarany mandatem.

Do kolizji doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Sandomierskiej.

65-letni kierowca mercedesa typu laweta nie zachował ostrożności i wjechał pod pociąg pospieszny relacji Rzeszów – Hel.

Miejsce kolizji zabezpieczyli stalowowolscy policjanci i funkcjonariusze SOK.

Kierowca mercedesa i obsługujący lokomotywę byli trzeźwi. Mieszkaniec powiatu stalowowolskiego został ukarany mandatem i punktami karnymi.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości