Na szczęście nikt nie ucierpiał. Nieostrożny kierowca został ukarany mandatem.
Do kolizji doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Sandomierskiej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze