Reklama

Kierowca wjechał w pieszych [ZDJĘCIA]

Do nieszczęśliwego wypadku doszło 20 bm., ok. g. 19, w Foluszu na DW 993.


fot.KPP Jasło18-letni mężczyzna kierujący fordem focusem,  gdy podjeżdżał na wzniesienie, prawdopodobnie został oślepiony przez słońce i wjechał w idących poboczem pieszych. Poszkodowane zostało małżeństwo: 53-letni mieszkańcy gminy Dębowiec, którzy prawą stroną jezdni prowadzili rowery.   53-letnia kobieta z rowerem wpadła do rowu, natomiast jej mąż znalazł się na masce samochodu i po przejechaniu kilkunastu metrów upadł na jezdnię. Oboje z obrażeniami przewiezieni zostali do szpitala.

Kierujący fordem i  53-letnia kobieta byli trzeźwi. Od jej męża pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. 


fot.KPP Jasło
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Anonimowy - niezalogowany 2016-07-22 12:22:13

    Tak to jest, jak 18-letni chlopak, ktory zda prawko, mysli, ze moze wszystko. No coz szkoda.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama