Obaj kierowcy TIR-ów przekroczyli prędkość. Stracili prawa jazdy.
Na alejach Jana Pawła II w ciągu drogi krajowej nr 77 wczoraj, kwadrans po godz. 14, tuż przed przejściem dla pieszych na prawym i lewym pasie zatrzymały się samochody, ponieważ kierowcy chcieli umożliwić przejście pieszym. Tą samą drogą jechały rozpędzone TIR-y, kierujący 59-latek w scani i 53-latek w dafa, aby uniknąć tragedii, ratowali się, zjeżdzając na pas zieleni. Obaj uderzyli w barierki.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dwa tłuki z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.
Myślący byli bo poszli bokiem.Szkoda swojego auta.
jasne, bo ci co ze skutkiem śmiertelnym potracają pieszych jeżdżą bezkarnie nadal po ulicach, a tym co przekroczą predkość i potrafią odpowiednio zareagować to najlepiej odebrać od razu bez wahania prawo jazdy i powiększyć grono bezrobotnych. Brawo!! Gratuluje! Do wszystkich mądralińskich, których znajdzie się na pewno wielu... prędkość z jaką jeździcie jest zawsze zgodna z przepisami? Poza tym też jestem kierowcą (tylko osobówki) ale wiem, że czasami idioci chcą komuś zrobić przysługę szkodząc w ten sposób jadącym za nimi pojazdom. Oczywiście nie bronię kierowców TIRów, ale żeby od razu odbierać prawo jazdy? nawet na kilka miesięcy, to od razu dla tych ludzi oznacza utratę środków do życia.
Dwa tłuki z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.
Myślący byli bo poszli bokiem.Szkoda swojego auta.
jasne, bo ci co ze skutkiem śmiertelnym potracają pieszych jeżdżą bezkarnie nadal po ulicach, a tym co przekroczą predkość i potrafią odpowiednio zareagować to najlepiej odebrać od razu bez wahania prawo jazdy i powiększyć grono bezrobotnych. Brawo!! Gratuluje! Do wszystkich mądralińskich, których znajdzie się na pewno wielu... prędkość z jaką jeździcie jest zawsze zgodna z przepisami? Poza tym też jestem kierowcą (tylko osobówki) ale wiem, że czasami idioci chcą komuś zrobić przysługę szkodząc w ten sposób jadącym za nimi pojazdom. Oczywiście nie bronię kierowców TIRów, ale żeby od razu odbierać prawo jazdy? nawet na kilka miesięcy, to od razu dla tych ludzi oznacza utratę środków do życia.