Reklama

Kierowcy TIR-ów wjechali w barierki, by nie staranować aut przepuszczających pieszych [zdjęcia]

Obaj kierowcy TIR-ów przekroczyli prędkość. Stracili prawa jazdy.

Na alejach Jana Pawła II w ciągu drogi krajowej nr 77 wczoraj, kwadrans po godz. 14,  tuż przed przejściem dla pieszych na prawym i lewym pasie zatrzymały się samochody, ponieważ kierowcy chcieli umożliwić przejście pieszym. Tą samą drogą jechały rozpędzone TIR-y, kierujący 59-latek w scani i 53-latek w dafa, aby uniknąć tragedii, ratowali się, zjeżdzając na pas zieleni. Obaj uderzyli w barierki. 


fot.KPP Stalowa Wola


fot.KPP Stalowa WolaKierowcy TIR-ów byli trzeźwi, jednak przekroczyli dozwoloną prędkość, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Ucierpieć mogli inni kierowcy i piesi, dlatego funkcjonariusze zatrzymali 59- i 53-latkowi prawa jazdy. Czeka ich także być wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 6 miesięcy do 3 lat.   
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    sw - niezalogowany 2015-03-11 19:46:46

    Dwa tłuki z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    q - niezalogowany 2015-03-12 10:58:10

    Myślący byli bo poszli bokiem.Szkoda swojego auta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    marek - niezalogowany 2015-03-12 23:59:55

    jasne, bo ci co ze skutkiem  śmiertelnym potracają pieszych jeżdżą bezkarnie nadal po ulicach, a tym co przekroczą predkość i potrafią odpowiednio zareagować to najlepiej odebrać od razu bez wahania prawo jazdy i powiększyć grono bezrobotnych. Brawo!! Gratuluje! Do wszystkich mądralińskich, których znajdzie się na pewno wielu...  prędkość z jaką jeździcie jest zawsze zgodna z przepisami? Poza tym też jestem kierowcą (tylko osobówki) ale wiem, że czasami idioci chcą komuś zrobić przysługę szkodząc w ten sposób jadącym za nimi pojazdom. Oczywiście nie bronię kierowców TIRów, ale żeby od razu odbierać prawo jazdy? nawet na kilka miesięcy, to od razu dla tych ludzi oznacza utratę środków do życia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości