Reklama

Kierujący uderzył w barierki ochronne

Kolizja wyglądała groźnie, ale na szczęście kierujący i pasażerki nie odnieśli obrażeń.

6 bm., ok. g. 19 na ul. 3 Maja w Ropczycach 22-letni kierujący KIĄ nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki osłaniające wodny przepust.

Samochód uległ uszkodzeniu, na szczęście kierującemu i dwóm podróżującym z nim kobietom nic się nie stało.

Kierujący był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.


fot.KPP Ropczyce
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości