Reklama

Kierujący zginął pod kołami własnego autobusu

Do zdarzenia doszło wczoraj, 4 bm., około godz. 15.40, na terenie kościelnego parkingu przy ul. Bernardyńskiej.

Autokarem do klasztoru przybyła grupa pielgrzymów. Uczestniczyli oni w nabożeństwie.

Kierowca został na parkingu, nagle zauważył, że pojazd stacza się ze wzniesienia. Gdy próbował zatrzymać autokar, został wciągnięty pod koła.
58-letni kierowca zginął na miejscu. 

Autobus przejechał kilkadziesiąt metrów, zniszczył kilka znaków, tablic informacyjnych i drogowskazów. Zatrzymał się w zaroślach, tuż przy zabudowaniach.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    NoNejm - niezalogowany 2017-07-05 15:53:45

    Tragedia. Niech spoczywa w pokoju, a dla Rodziny ogromne wyrazy wspolczucia. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości