Do zdarzenia doszło wczoraj, 4 bm., około godz. 15.40, na terenie kościelnego parkingu przy ul. Bernardyńskiej.
Autokarem do klasztoru przybyła grupa pielgrzymów. Uczestniczyli oni w nabożeństwie.
Kierowca został na parkingu, nagle zauważył, że pojazd stacza się ze wzniesienia. Gdy próbował zatrzymać autokar, został wciągnięty pod koła.
58-letni kierowca zginął na miejscu.
Autobus przejechał kilkadziesiąt metrów, zniszczył kilka znaków, tablic informacyjnych i drogowskazów. Zatrzymał się w zaroślach, tuż przy zabudowaniach.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tragedia. Niech spoczywa w pokoju, a dla Rodziny ogromne wyrazy wspolczucia.
Tragedia. Niech spoczywa w pokoju, a dla Rodziny ogromne wyrazy wspolczucia.