Rondo w Kolbuszowej Dolnej było zablokowane przez porozbijane butelki po napojach wysypanych z ładunku przewożonego przez ciężarówkę. Przez kilka godzin policjanci kierowali podróżujących na objazdy.
Dzisiaj, 11 bm., po g. 14, na rondzie w Kolbuszowej Dolnej i częściowo na pasie zieleni rozsypały się skrzynki z napojami w szklanych butelkach. Prawdopodobnie 26-letni kierowca ciężarowego renault niewłaściwie zabezpieczył ładunek, w wyniku czego przez kilka godzin służby miały pełne ręce roboty, a kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami w ruchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze