Reklama

Kilka godzin utrudnień przez... napoje na rondzie

Rondo w Kolbuszowej Dolnej było zablokowane przez porozbijane butelki po napojach wysypanych z ładunku przewożonego przez ciężarówkę. Przez kilka godzin policjanci kierowali podróżujących na objazdy.

Dzisiaj, 11 bm., po g. 14, na rondzie w Kolbuszowej Dolnej i częściowo na pasie zieleni rozsypały się skrzynki z napojami w szklanych butelkach.  Prawdopodobnie 26-letni kierowca ciężarowego renault niewłaściwie zabezpieczył ładunek, w wyniku czego przez kilka godzin służby miały pełne ręce roboty, a kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami w ruchu. 

Kierujący, mieszkaniec województwa mazowieckiego, odmówił przyjęcia mandatu. Trwają czynności wyjaśniające w KPP Kolbuszowa. 


fot.KPP Kolbuszowa
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama