Kino Plenerowe na Rynku w Przemyślu będzie miało kilka odsłon: humorystyczną, muzyczną, romantyczną i wojenną. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wreszcie cos sensownego miasto odmalpowalo od innych. Repertuar ubogi, ale pomysl z zabraniem koca podoba mi sie. Czy na dokladke moge cos wziac z pobkiskiej Juweny?
Nie ma to jak pisać o imprezie w Przemyślu, wstawić zdjęcie z Jarosławia, a podpisać go jak z Przeworska.
no wkoncu ktos sie postaral takie akcje powinne byc juz dawno a nie 20 cisza nocna do chuja bo mohery placza ze za glosno jak za glosno to zmienic mieszkanie albo do domu starcow to miasto ma tetnic zyciem a nie przypominac miasto z filmow o zombie
Wszystko pięknie, tylko to jest miasto JAROSŁAW!!!
No cóż , można "żądzić" łatwo , lekko i przyjemnie. Pytanie , jak długo jeszcze zamiast konkretnych inwestycji głównie gospodarczych celem rozwoju miasta będzie ten pierwszy obywatel Królewskiego Miasta ludziom (ciemnemu ludowi) suwerenowi serwować i dozować dosyć umiejętnie i taktycznie igrzyska i marchewkę. Ciągłe i nieustanne święta" : miodu , fajki , zamku Kazimierzowskiego . , jarmarki galicyjskie , zakończania lata , wincencjady , głupawe czczenie krasnala Szwejka , manewry szwejkowskie , święto ulic , turnieje rycerskie , wybór na króla i inne podobnie dziwaczne a kosztowne dla nas podatników imprezki. Pytam retorycznie pod co budowano jakiś amfiteatr na Zniesieniu kiedy tam nic nie ma , nic się nie dzieje a planowano tam wyświetlać właśnie jakieś filmy na powietrzu inne występy. Przecież planowano również wyświetlać filmy na dworcu PKP w dawnej sali restauracyjne , która jest zamknięta od lat na cztery spusty. Wyświetlono 2 lub 3 filmy , zaproszono 2 zespoły kameralne i po imprezach , na PKP , czyli głucho wszędzie , ciemno wszędzie , a gówno będzie, jak to w Przemyślu. Teraz kolejny hit czyli pic , imprezy na rynku , a nuż znajdą "frajerów"do oglądania na leżakach. No cóż można i tak nabierać ludzi aby odwrócić uwagę i myślenie poważne o mieście , totalnym upadku miasta , nieróbstwie "wadzy"w postaci np. braku przyciągania do wsi Przemyśla (określenia radnego Strzałkowskiego )poważnych , dużych inwestycji miejsc pracy, by zatrzymać młodych których wyjechało w ostatnich latach pona 5 tysięcy. Nie czas i miejsce na opisywanie totalnej ruiny w niemal wszystkich dziedzinach życia , polecam długą lekturę pt, lokalny program rewitalizacja miasta na lata 2016- 2023. Co można wyczytać z nudnego opracowania , same wykresy , statystyka , nudne i niepotrzebne wywody ale jak stwierdza firma opracowująca program z Poznania (czy w Przemyślu brak ludzi mądrych ?, miasto zdegradowane w niemal 30% , powtarzam totalna degradacja. Nie jest to mój wymysł , moje spostrzeżenia czy krytyka , odsyłam do programu Przemyśl. pl. Za to mamy hejnał grany do znudzenia , słysząc te radosne , nieustanne dźwięki zamykam szczelnie okna. Pozdrawiam niedowiarków.króla ,
Super ta inwestycja ściągnie tysiące młodych ludzi do Przemyśla . Będzie setki tysięcy nowych miejsc pracy , super hura .
Fajny pomysł, a jak komuś sie nie podoba, to niech zostanie w domu i zieje jadem na forach. Pozdrawiam MALKONTENTÓW przemyskich.
Problem w tym że gdyby prawdziwych malkontentów było więcej , byli bardziej wymagąjący i krytyczni , bardziej zależało na rozwoju królewskiego miasta (jak np. Prezydent Ferenc w Rzeszowie) to dzisiaj w strefie ekonomiczneh byłby przynajmnie jeden duży i prężny inwestor zewnętrzny , ponad 5 tysięcy młodych nie wyjechało w poszukiwaniu pracy nawert do Rzeszowa byłaby , hala sportowa a nie stara sala sportowa , oświetlenie elektryczne na Czuwaju świeciło w czasie meczu a nie byłoby atrapą oświetlenia , b uda-waita na stoku narciarskim spełniałaby swoja rolę restauracji a nie niedokończonej ruiny , kamiece prznajmniej w centrum miasta byłyby odnowione i odrestaurowane , zielone place i parki (np. Sw.Floriana - myjnia samochodowa , park przy ul. Jagiellońskiej - totalna ruina od lat ) byłyby miejscami rekreacji i wypoczynku , byłby otwarty basen , porządne lodowisko a nie atrapa lodowiska zaś po mieście nie jeździłby złom lecz porządne autobusy. Gdyby nie firma NOVA S>A z Gliwic do dzisiaj nie byłoby w mieście -wiosce (nie moje słowa a radnego E. Strzałkowskiego na sesji rady- bezrady) kina z prawdziwego zdarzenia a tzw. Domek Ogrodnika w Parku byłby nadal ruiną , firma ta zrobiła remont za frico czyli za" Bóg zapłać". A więc malkontenci do dzieła opluwać mnie jeśli nie mam racji, czy przesadzam . Czytam program rewitalizacji Przemyśla na lata 2016-2023 opracowany przez Sp. z OO. z Poznania i co w/mnie science- fictjon , sama fantazja , nie wiem ile kosztuje takie opracowanie. Ktoś nie wierzy polecam stronę Przemyśl.pl. Na koniec jeśli wyborcy - suweren nie będą krytyczni wobec takich działa to kto ma być ?. Malkontenctwo się opłaca , dzięki malkontentom właśnie Rzeszów ma 77 letniego prezydenta z prawdziwego zdarzenia , gospodarza i jest metropolią a Przemyśl - wioska , ponownie przetaczam słowa wieloletniego radnego - też zawsze bezradnego Eugeniusza Strzałkowskiego. Pozdrawiam wszystkich malkontentów z prawdziwego zdarzenia.
Bo to impreza dla inteligentnych i z poczuciem humoru.
wreszcie cos sensownego miasto odmalpowalo od innych. Repertuar ubogi, ale pomysl z zabraniem koca podoba mi sie. Czy na dokladke moge cos wziac z pobkiskiej Juweny?
hahaha może bedzie lane za piątaka xD
Nie ma to jak pisać o imprezie w Przemyślu, wstawić zdjęcie z Jarosławia, a podpisać go jak z Przeworska.