Reklama

Kłóćcie się, Państwo radni!

06/12/2019 07:54

Jako dziennikarz odwiedzam sesje rad gmin i powiatów w różnych miejscowościach. Mogę je podzielić na dwie główne kategorie. Pierwsza to rada milcząca.

Jaskrawo było to widać za kilkunastoletniej prezydentury Roberta Chomy. Gdy PiS było w koalicji, pomysły prezydenta były dobre; gdy trafiało do opozycji, jechało po prezydencie jak po łysej kobyle. Identycznie robiła PO. A teraz, choć połowę składu rady tworzą zupełnie nowe osoby, styl się wcale nie poprawił.

Drodzy Radni! Spierajcie się i kłóćcie, toczcie bitwy na argumenty. Ale proszę Was, niech dyskusje będą rzeczowe i dotyczą ważnych spraw miasta! Wymieniajcie się poglądami i pomysłami, chwalcie to, co jest dobre, zastanawiajcie się, co szwankuje i jak można to poprawić. Po to zostaliście wybrani.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-12-06 08:23:34

    Nie spodziewałem sie,ze nasza Rada upadnie tak nisko i bedzie szorowała po dnie.Gołym okiem widać,ze nie maja żadnego ale to żadnego pomysłu na rozwój naszego miasta.Nawet zwykłe duperele zwiazane z naszym miastem są dla nich powaznym problemem.Natomiast wypowiada się w tematach politycznych /nie do tego ja powołaliśmy/ i to na wyjatkowo niskim poziomie siejąc nienawiść gdzie tylko mozna. Nazwają to patriotyzmem ,dziwnym patriotyzmem opartym na interesach Rosji a nie naszego kraju czy też miasta.Szkoda,ze udało się nam wybrać takich ludzi do rady.Szkoda,że pozostali jeszcze myślący na to pozwalają zdając sobie doskonale sprawę,że jedziemy po równi pochyłej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-12-06 12:31:11

    Kolejny z cyklu kryształy PISoBOLSZEWII:https://www.tvn24.pl/stanislaw-karczewski-jako-senator-i-wicemarszalek-senatu-pelnil-platne-dyzury-podczas-bezplatnego-urlopu,990802,s.html

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2019-12-06 15:55:00

    Zapraszam pana redaktora do gminy Radymno! tam dopiero merytorycznie !! Jeden nie umie czytac , inny mowic , a reszta mysli zeby sesja szybko sie skonczyla!! Mieszkancy nic nie wiedza bo  nie wolno zadawac pytan  wszysto scisle tajne!!! a suta dieta co miesiac na koncie sie pojawia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama