29-latka nigdy nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.
20 bm., po godz. 12, w Iskaniu w gminie Dubiecko przejeżdżający kierowca zauważył w rowie osobowe daewoo.
Podbiegł z pomocą. W pojeździe była matka z dwójką dzieci. Gdy okazało się, że kobieta jest pijana, wezwał policję.
Po przybyciu funkcjonariuszy okazło się, że 29-latka ma ponad 3 promile alkoholu. 5- i 11-letnie dzieci przekazano pod opiekę rodziny. Pijana matka odpowie przed sądem rodzinnym, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat więzienia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czasami chciałoby się przestać widzieć, słyszeć i czuć.
Chyba powinno byc w Iskani a nie w Iskaniu skoro miejscowosc nazywa sie Iskan
Co te ludzie wyprawiaja biedne dzieci ze maja taką beznadziejna matkę
Ogolnie rodzinka lubi sobie wypić, biedne dzieci
Masakra. I takim to dzieci nie zabieraja tylko biedne patrza na rodzicow idiotow.
ręce opadają
Czasami chciałoby się przestać widzieć, słyszeć i czuć.
Chyba powinno byc w Iskani a nie w Iskaniu skoro miejscowosc nazywa sie Iskan