Reklama

Kobieta wjechała do rowu, bo miała 3 promile. Wiozła 2 dzieci

29-latka nigdy nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

20 bm., po godz. 12, w Iskaniu w gminie Dubiecko przejeżdżający kierowca zauważył w rowie osobowe daewoo.

Podbiegł z pomocą. W pojeździe była matka z dwójką dzieci. Gdy okazało się, że kobieta jest pijana, wezwał policję.

Po przybyciu funkcjonariuszy okazło się, że 29-latka ma ponad 3 promile alkoholu. 5- i 11-letnie dzieci przekazano pod opiekę rodziny. Pijana matka odpowie przed sądem rodzinnym, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat więzienia.


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hm - niezalogowany 2017-11-23 11:31:59

    ręce opadają

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maja - niezalogowany 2017-11-23 11:50:41

    Czasami chciałoby się przestać widzieć, słyszeć i czuć.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Miodek - niezalogowany 2017-11-23 12:17:28

    Chyba powinno byc w Iskani a nie w Iskaniu skoro miejscowosc nazywa sie Iskan

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości