Jedna osoba z Przemyśla i cztery z powiatu przemyskiego – to nowe przypadki zakażenia koronawirusem w naszym regionie.
Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował o nowych potwierdzonych przypadkach zarażenia na Podkarpaciu. Na sześć z nich, pięć dotyczy naszego regionu.
To kobieta w sile wieku z Przemyśla (przebywa w izolacji) oraz 4 osoby z powiatu przemyskiego: dwaj mężczyźni (młody i w sile wieku) oraz dwie kobiety (starsza i w sile wieku). Wszyscy przebywają w izolacji.
Ostatnim potwierdzonym dzisiaj przypadkiem jest starsza kobieta z powiatu tarnobrzeskiego (hospitalizacja).
Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przebadano 10632 próbki.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 356 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 222 osoby wyzdrowiały. Odnotowano 24 zgony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A gdzie w Przemyślu można odbyć po szpitalną 2 tygodniową kwarantanne obowiązkową odpłatnie|nie odpłatnie
Odpłatnie np. Apartamenty przemyśl ul. Dworskiego 11
Witam. Czy ktoś wie skąd z Przemyskiego???
Te cztery osoby to nie z przemyskiego tylko z powiatu jarosławskiego. Gmina Radymno miejscowość Zamojsce.Wszyscy z jednego domu. Tyle w temacie.
W Przemyślu zakażeń coraz więcej a Pan Prezydent przedszkola otwiera. Żenada takich widać ma inteligentnych doradców dla władz liczy się tylko kasa. Odpowiedzialność za każde zkażenie ,które dzieci przyniosą do przedszkola lub z przedszkola odpowiedzialność ponosi Pan Prezydent Miasta Przemyśla. Magistratu nie otwiera dla ludzi bo o własny tyłek się boi. Pogratulować kolejna odpowiedzialna i właściwa decyzją władz miasta. Ale czego tu można było się spodziewać. Dramat
Yeti dane dobre tylko 3 dni temu dziś są nowe dane
Przecież to decyzja rządu pisowskiego i kaczynskiego, wiec co ma do tego prezydent miasta?
Dla mieszkancow powiatu przemyskiego Dom Pielgrzyma Kalwaria Pacławska a dla mieszkancow Przemysla Hotel Facho Przemysl. Za odpłatnością.
wysyłanie dzieci do przedszkola nie jest obowiazkowe, wiec po co ten krzyk?
Obowiązkowe też nie było wydawanie takiej decyzji przez samorządy a w Przemyślu właśnie tak zrobili. Tu tak jest jak magistrat coś zrobi to by było dobrze to trzeba zupełnie zrobić odwrotnie by było dobrze i tak jak być powinno ,ale cóż tego można było się spodziewać.
Bolo, o co siè pultasz, nie posyłaj dziecka do przedszkola, siedź na d w domu, nie odwiedzaj galerii. Każdy człowiek ma swój rozum i każdy sam wie co dla niego najlepsze. Zdrowia życzę
Z powiatu przemyskiego tzn. skąd?
Gdzieś stamtąd, koło tego
to koło tego tamtego, gdzieś tam