Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował dziś, 16 czerwca, o kolejnych zakażeniach wirusem SARS-CoV2.
Wyzdrowiały dwie mieszkanki Przemyśla, ale równocześnie potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia, to:
7 osób z powiatu jarosławskiego – sześć kobiet i mężczyzna (wszyscy w izolacji)
2 osoby z m. Rzeszowa – kobieta i mężczyzna w sile wieku (izolacja)
3 osoby z powiatu przemyskiego starszy mężczyzna, nastolatka i dziecko (hospitalizacja i izolacje)
starsza kobieta z powiatu brzozowskiego (hospitalizacja)

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze