Reklama

Kolejne 7 zakażeń w powiecie jarosławskim, 3 w przemyskim. 2 przemyślanki wyzdrowiały

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował dziś, 16 czerwca, o kolejnych zakażeniach wirusem SARS-CoV2.

Wyzdrowiały dwie mieszkanki Przemyśla, ale równocześnie potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia, to:

7 osób z powiatu jarosławskiego – sześć kobiet i mężczyzna (wszyscy w izolacji)

2 osoby z m. Rzeszowa – kobieta i mężczyzna w sile wieku (izolacja)

3 osoby z powiatu przemyskiego starszy mężczyzna, nastolatka i dziecko (hospitalizacja i izolacje)

starsza kobieta z powiatu brzozowskiego (hospitalizacja)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości