Reklama

Kolejne osoby wyzdrowiały: dziecko i kobieta z Przemyśla

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował dziś, 11 maja, o 2 kolejnych przypadkach wyzdrowienia osób dotkniętych zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2.

Dobra informacja mówi o tym, że kobieta w sile wieku i dziecko z Przemyśla wyzdrowieli. Nie odnotowano dziś nowych przypadków zakażenia. Niestety 10 maja zmarła pacjentka w Szpitalu w Łańcucie. To 68-letnia pacjentka z powiatu tarnobrzeskiego.

Do tej pory w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przebadano 12 959 próbek. Potwierdzono 371 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 258 osób wyzdrowiało, a 29 zmarło.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Maniek - niezalogowany 2020-05-11 20:57:39

    Jakaś dziwna to choroba w większości w naszym regionie zdrowieją taka inna odmiana grypy a może te testy są złe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama