Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował dziś, 11 maja, o 2 kolejnych przypadkach wyzdrowienia osób dotkniętych zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2.
Dobra informacja mówi o tym, że kobieta w sile wieku i dziecko z Przemyśla wyzdrowieli. Nie odnotowano dziś nowych przypadków zakażenia. Niestety 10 maja zmarła pacjentka w Szpitalu w Łańcucie. To 68-letnia pacjentka z powiatu tarnobrzeskiego.
Do tej pory w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przebadano 12 959 próbek. Potwierdzono 371 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 258 osób wyzdrowiało, a 29 zmarło.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jakaś dziwna to choroba w większości w naszym regionie zdrowieją taka inna odmiana grypy a może te testy są złe
Jakaś dziwna to choroba w większości w naszym regionie zdrowieją taka inna odmiana grypy a może te testy są złe